A K&H Banknál hamarosan leállás várható, így ez idő alatt sem utalni, sem pedig utalásokat fogadni nem lesz lehetséges. Kérjük, tervezd meg pénzügyeidet ennek megfelelően!

A K&H Bank hivatalos honlapján közzétette, hogy október 3-án és 4-én karbantartási munkálatok, valamint informatikai fejlesztések miatt több szolgáltatásuk átmenetileg nem lesz elérhető. Különösen pénteken, 17:00 és 18:00 óra között a K&H Electra platformon a betéti szolgáltatások (mint például a Betétlekötési Megbízás benyújtása, a Betétlekötés módosítása és a Betétlekötés felmondása) nem fognak működni. Kérjük, tervezd meg ügyeidet ennek figyelembevételével!
2025. október 3-án 18:00-tól 2025. október 4-én 20:00 óráig banki informatikai rendszerek fejlesztése miatt elektronikus csatornáik (internetbanki és mobilbanki alkalmazás) és az azokon elérhető pénzügyi, kiegészítő pénzügyi és befektetési szolgáltatások, valamint az ATM készpénzbefizetési szolgáltatás szünetelhetnek. Az azonnali átutalási megbízások indítása és a fizetési kérelem fogadása szintén szünetelni fog.
A bejövő azonnali átutalások visszautasításra kerülnek, azokat a bankszünnapot követően szükséges újra benyújtani.
A betéti és hitelkártyák alkalmazása a banki szünnapok során a 2025. október 3-án 18 órakor rendelkezésre álló egyenleg keretein belül lehetséges.
A zökkenőmentes bankkártyás tranzakciók biztosítása érdekében a bank arra kéri ügyfeleit, hogy előzetesen ellenőrizzék, hogy elegendő fedezettel rendelkeznek bankszámlájukon, és állítsák be a kártyáikhoz tartozó limiteket. Felhívják a figyelmet, hogy a megadott időszakokban a kártyaegyenleg feltöltésére és a limitek módosítására a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül nem lesz lehetőség. Emellett online bankkártyás és SZÉP-kártyás vásárlások során előfordulhatnak nehézségek, például akadozhatnak a tranzakciókhoz kapcsolódó SMS-értesítések, valamint az online vásárlás megerősítésére érkező SMS-üzenetek is késlekedhetnek vagy leállhatnak.